Skip to main content
Pierścionek zaręczynowy z diamentem

Zaręczyny w górach — jak i gdzie się oświadczyć?

Partnerzy często miewają podobne hobby, lubią razem znaleźć wspólną aktywność, która stanie się wspólną pasją. Taką aktywnością często jest chodzenie po górach, spędzanie czasu na szlaku, na świeżym powietrzu, wypicie gorącej czekolady w schronisku. Jeżeli to właśnie Wasza wspólna pasja, dlaczego nie oświadczyć się swojej wybrance na szczycie góry, po kolejnej, udanej wyprawie? Dowiedz się, które szczyty polskich Tatr najbardziej odpowiadają tej okoliczności!

Wybór odpowiedniego pierścionka

Każde zaręczyny powinny zostać poprzedzone wyborem idealnego pierścionka zaręczynowego. Warto szukać go w sprawdzonym salonie jubilerskim, który w swoim asortymencie posiada zarówno klasyczne pierścionki, jak i nowoczesne ozdoby. Jubiler Łodzińscy CH Serenada, mieszczący się przy Alei Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 (Tel: 721 801 845) oferuje pierścionki zaręczynowe, które z pewnością przypadną do gustu Twojej kobiecie. Specjaliści pomogą Ci w wyborze idealnego pierścionka, który zaskoczy ukochaną.

Tatry Zachodnie – Czerwone Wierchy

Łączą one aż cztery szczyty: Kopa Kondracka, Ciemniak, Małołączniak oraz Krzesanica. Szlak prowadzący przez Czerwone Wierchy nie jest tym, który zaliczymy do wymagających, jednak należy przy nim uważać — obok znajdują się naprawdę strome urwiska. Na trasie występują również strome odcinki, do których warto podejść. Szczyt jest jednak spektakularny, zobaczycie malownicze krajobrazy Tatr i okolic, które sprzyjać będą idealnym zaręczynom.

pierścionki zaręczynowe białe złoto

Tatry Zachodnie — Wołowiec

Szczyt ten liczy sobie 2063 metrów nad poziomem morza, więc wcale nie jest wysoki, a wejście nie należy do trudnych i wymagających, jednak warto właśnie tam podarować pierścionek swojej wybrance serca. Widoki są niesamowite — pasmo rozciągających się w dole Tatr zapamiętacie na długo.

Tatry Wschodnie – Kościelec

Jest to szczyt, którego nie pomylisz z żadnym innym na terenie Tatr! Odznacza się on na tle innych bowiem swoją bryłowatością i strzelistością. Szczyt wznosi się nad Doliną Gąsienicową. Trasa nie jest trudna do pokonania, ale warto wybrać się właśnie tam — nie tylko na samej górze widoki są imponujące.

Doliny Tatr – Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska kojarzona jest głównie z rozciągającym się każdej wiosny pasmem krokusów. Zaręczyny przy takiej scenerii będą nie tylko wyjątkowe, ale także magiczne. Warto jednak wziąć na tę okazję wzgląd na terminy poza sezonem. Podczas niego bowiem, głównie w weekendy, dolina oblegana jest przez turystów, którzy mogliby zepsuć Waszą magiczną chwilę.

Dolin Tatr – Dolina Kościeliska, Wąwóz Kraków

Jest to magiczne miejsce, rodem z filmów fantasy, które stworzy odpowiedni klimat na wspaniałe zaręczyny. Wąwóz Kraków jest jedną z odnóg Doliny Kościeliska. Idealnym pomysłem będzie romantyczny weekend w tym miejscu. Kościelisko jest miejscem klimatycznym i spokojnym, a do Zakopanego jest stamtąd niedaleko!

Komentarzy (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *